Dan otvorenih vrata SSŠKZ

Dana 11. svibnja 2023. godine u našoj školi održan je Dan otvorenih vrata.

Bila je to prilika za sve učenike osmih razreda kninskih osnovnih škola da se upoznaju sa školom i programima odnosno usmjerenjima te aktivima strojarstva, elektrotehnike, ugostiteljstva i frizerstva, kao i da popričaju s nastavnicima.

Nakon pozdravne riječi ravnatelja Milivoja Ilića, učenici su u svom posjetu imali priliku upoznati naše aktive strojarstva, elektrotehnike, ugostiteljstva i frizerstva koji su ih proveli kroz svoje praktikume i učionice. Predstavio im se i bivši učenik naše škole Ronald Galić koji je ostvario odličnu karijeru u nekoliko velikih tvrtki.

Nastavnice Marjeta Amanović i Ina Đaković su predstavile Erasmus projekt  mobilnosti "Današnja praksa za sutrašnje stvaranje". Prikazan je i promotivni video škole te su podjeljeni i letci sa najvažnijim informacijama. Učenici ugostiteljskog smjera su napravili zakusku za sve prisutne.

Program Dana su u suradnji s ravnateljom osmislile i realizirale nastavnice općeobrazovnih predmeta Marjeta Amanović i Ivana Laborivć, predstavnici svih aktiva te knjižničarka Martina Vujnović.

Nadamo se da je ovaj Dan otvorenih vrata učenicima olakšao izbor budućeg zanimanja te da će postati učenici naše škole!

objavio: Martina Vujnović   datum: 22. 5. 2023.